O mnie

Jestem miłośnikiem fotografii od zawsze, odkrywam świat za pomocą aparatu fotograficznego od najmłodszych lat – to moja pasja. Pasja zmienia perspektywę postrzegania tego co najistotniejsze w życiu.

Pierwszym urządzeniem do rejestracji obrazu była Smiena 8.

Zajmuję się głównie fotoreportażem, fotografią makro oraz fotografowaniem przyrody.

Fotografia jest dla mnie pełna kolorów, zapachów i ludzi, jest opowieścią.  Staram się zamykać w kadrach emocje, uczucia, naturalność, spontaniczność i relacje pomiędzy ludźmi.

Za pomocą zdjęć np. w reportażu mogę zaprezentować swój punkt widzenia, zwrócić uwagę na rzeczy niedostrzegalne w codziennym życiu.

Fotografia makro odpręża najbardziej przy nie trzeba się nigdzie spieszyć, a poranne plenery relaksują.

Fotografia jest sztuką, którą każdy widzi i ocenia indywidualnie.

Moje prace są moją wizytówką.

Zapraszam do fotogalerii.

[BMo_scrollGallery id=34 sG_thumbPosition=top sG_images=1 duration=slow gallery_width=600 gallery_height=400 thumbs_width=100 thumbs_height=100 sG_caption=0 sG_start=3 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=0 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

4 thoughts on “O mnie

 1. AK says:

  Zdjęcia są ujmujące, wyraziste i przedstawiające wrażliwość ludzkich uczuć. Oglądając ma się wrażenie jakby uczestniczyło się w tych wydarzeniach. Super!

  Odpowiedz
 2. Ania says:

  Wow, super zdjęcia, szkoda, że dopiero teraz Pana zdjęcia wpadły mi w ręce (już jestem po ślubie, ale ….), Pozdrawiam Ania

  Odpowiedz
 3. Ania says:

  Przy oglądaniu moich zdjęć ślubnych poprostu się popłakałam ze wzruszenia z tych emocji… Nie mam słów które by opisały jak bardzo Ci dziękuję!!!! Jesteś moim mistrzem w każdym calu! Trafiasz w najlepsze momenty! Człowieku no NIESAMOWITE są te zdjęcia!!!
  A robiąc zdjęcia nigdy nie lubiłam byc po drugiej stronie… No ale, chyba zostanę jakaś modelka hihi… Nie no po prostu mega mega mega!!! Uh!!!! Ania

  Odpowiedz
 4. Asia says:

  Polecam jako fotografa slubnego, Krzysztof robi naprawde piekne zdjecia slubne (i nie tylko slubne). Fotograf slubny godny polecenia !!!!!
  Joanna Szczecin

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.