384137_128451987262062_1198553821_n

O mnie

Jestem miłośnikiem fotografii od zawsze, odkrywam świat za pomocą aparatu fotograficznego od najmłodszych lat – to moja pasja. Pasja zmienia perspektywę postrzegania tego co najistotniejsze w życiu.

Pierwszym urządzeniem do rejestracji obrazu była Smiena 8.

Zajmuję się głównie fotoreportażem, fotografią makro oraz fotografowaniem przyrody.

Fotografia jest dla mnie pełna kolorów, zapachów i ludzi, jest opowieścią.  Staram się zamykać w kadrach emocje, uczucia, naturalność, spontaniczność i relacje pomiędzy ludźmi.

Za pomocą zdjęć np. w reportażu mogę zaprezentować swój punkt widzenia, zwrócić uwagę na rzeczy niedostrzegalne w codziennym życiu.

Fotografia makro odpręża najbardziej przy nie trzeba się nigdzie spieszyć, a poranne plenery relaksują.

Fotografia jest sztuką, którą każdy widzi i ocenia indywidualnie.

Moje prace są moją wizytówką.

Zapraszam do fotogalerii.

[BMo_scrollGallery id=34 sG_thumbPosition=top sG_images=1 duration=slow gallery_width=600 gallery_height=400 thumbs_width=100 thumbs_height=100 sG_caption=0 sG_start=3 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=0 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

4 komentarze

 • AK

  Zdjęcia są ujmujące, wyraziste i przedstawiające wrażliwość ludzkich uczuć. Oglądając ma się wrażenie jakby uczestniczyło się w tych wydarzeniach. Super!

 • Ania

  Przy oglądaniu moich zdjęć ślubnych poprostu się popłakałam ze wzruszenia z tych emocji… Nie mam słów które by opisały jak bardzo Ci dziękuję!!!! Jesteś moim mistrzem w każdym calu! Trafiasz w najlepsze momenty! Człowieku no NIESAMOWITE są te zdjęcia!!!
  A robiąc zdjęcia nigdy nie lubiłam byc po drugiej stronie… No ale, chyba zostanę jakaś modelka hihi… Nie no po prostu mega mega mega!!! Uh!!!! Ania

 • Asia

  Polecam jako fotografa slubnego, Krzysztof robi naprawde piekne zdjecia slubne (i nie tylko slubne). Fotograf slubny godny polecenia !!!!!
  Joanna Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.